fbpx
 

KURSYJak rozpocząć naukę?

Wybierz interesujący Cię kurs, skontaktuj się z biurem szkoły mailowo lub telefonicznie i rozpocznij naukę wybranego języka obcego w Dr English.

Zajęcia organizujemy 7 dni w tygodniu w godzinach 7:00-21:00 z języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego na wszystkich poziomach zaawansowania dla osób w każdym wieku!

książki-zeszyt-ludzie-lupa-angielski-drenglish
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

WYBIERZ KURS

Wybierz jeden z naszych kursów. W ofercie posiadamy kursy z języka ogólnego, biznesowego, specjalistycznych języków zawodowych, zajęcia konwersacyjne, korepetycje dla uczniów i lekcje przygotowujące do egzaminów językowych.
mężczyzna-ołówek-angielski-drenglish

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapisanie na kurs jest szybkie i proste - bo dbamy o Ciebie i cenimy Twój czas. Napisz do nas, a otrzymasz wiadomość z ofertą na wybrane zajęcia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pn-pt 8:00-16:00.
kobieta-mezczyzna-rozmowa-angielski-drenglish

ROZPOCZNIJ NAUKĘ

Poznaj swojego lektora i rozpocznij naukę wybranego języka z Dr English. Pierwsze spotkanie z lektorem jest bezpłatne. Celem tego spotkania jest szczegółowa analiza potrzeb Słuchacza, określenie celu nauki oraz dopasowanie metody i programu nauczania.
kobieta-ksiazka-angielski-drenglish
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
angielski-drenglish

General EnglishJęzyk ogólny

Zajęcia z języka ogólnego mają na celu wszechstronny rozwój umiejętności językowych Słuchacza: słuchania, mówienia, pisania i czytania w języku obcym. Kursy General English koncentrują się wokół tematów życia codziennego, zainteresowań, rozrywki i zagadnień społecznych.
Konwersacje ogólne
Korepetycje dla uczniów

Business EnglishJęzyk biznesowy

Kursy biznesowe skierowane są do Słuchaczy, którzy chcą rozwinąć umiejętności komunikacyjne w sytuacjach zawodowych. Zajęcia takie mają na celu przygotować Słuchacza do swobodnego porozumiewania się w języku angielskim w międzynarodowym środowisku zawodowym. Kursy Business English obejmują różne dziedziny np. HR, negocjacje, marketing, reklamę, finanse, zarządzanie, IT,
Język biznesowy, branżowy, specjalistyczny
kobieta-mężczyzna-książki-drenglish
mężczyzni-książki-drenglish

Przygotowanie do egzaminuMatura
Egzaminy

Zajęcia przygotowujące do egzaminów mają na celu zebranie, uzupełnienie i uporządkowanie wiedzy potrzebnej do zdania wybranego egzaminu językowego. Lektor prowadzący zajęcia zapoznaje Słuchacza ze strukturą egzaminu i typami zadań. Materiały edukacyjne dopasowane są do indywidualnych potrzeb Słuchacza oraz wymagań egzaminacyjnych.
Poziom podstawowy
Poziom rozszerzony
Certyfikaty
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Kontakt
+48 518 670 427
Pon-Pt: 8:00 - 16:00
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz akceptujesz naszą Politykę Prywatności.
Call Now Button