fbpx
 

DR ENGLISHAngielski online

Nauka z lektorem online - indywidualne zajęcia z języka angielskiego za pośrednictwem komunikatora Skype. Jest to forma nauki polecana szczególnie dla osób, które nie mają możliwości i czasu na dojazd do szkoły lub uczestniczenia w organizowanych przez nas w zajęciach z dojazdem lektora.
książki-merci-francuski-drenglish
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
dziewczyna-ksiażki-angielski-drenglish

NAUKA ANGIELSKIEGO ONLINEIndywidualne lekcje online z lektorem

NAUKA ANGIELSKIEGO ONLINEIndywidualne lekcje online z lektorem

Zajęcia odbywają się za pośrednictwem komunikatora Skype. Przed rozpoczęciem zajęć lektor przeprowadza audyt i dopasowuje metody oraz materiały edukacyjne do indywidualnych potrzeb Słuchacza. Lektor może udostępniać materiały, które są pomocne w bieżących lekcjach, a także zapisywać ważne zwroty i nowe słówka na czacie.

Zajęcia online prowadzone są przez profesjonalnych lektorów, którzy mają odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie. Każdy lektor dba o maksymalnie efektywne zajęcia poprzez dobieranie odpowiednich tematów lekcji i ćwiczeń. Lektorzy dobierają materiały edukacyjne odpowiednie dla każdego. Dla Słuchaczy zainteresowanych dodatkowo samodzielną pracą Lektor udostępnia zadania utrwalające nowy materiał.

Dostępne kursy online

budka-telefoniczna-londyn-big-ben-angielski-drenglish

ZAJĘCIA ONLINEJęzyk ogólny

biznesmen-biznes-garnitur-angielski-drenglish

ZAJĘCIA ONLINEBusiness English

ANGIELSKI ONLINEWymagania techniczne

Do zajęć można podłączyć się przez laptop, tablet, a nawet smartfon. Dla wygody zalecamy korzystanie z zewnętrznych słuchawek z mikrofonem.

W Dr English zajęcia online odbywają się przez aplikację Skype. Poniżej wymagania techniczne, które pozwalają na korzystanie z zajęć.
Obsługiwane systemy operacyjne
 • Windows 7-10
 • Mac OS X 10.10 lub nowszego
 • Android 4.0.4 i nowsze wersje
 • iOS 10 lub nowszego
Inne
 • Internet: 1 Mbit lub szybsze
 • Kamerka wbudowana lub zewnętrzna
 • Słuchawki z mikrofonem
książki-zeszyt-ludzie-lupa-angielski-drenglish
szkoła-językowa-języki-certyfikat-angielski-drenglish

Zapisz się!

  bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
  Kontakt
  +48 518 670 427
  Pon-Pt: 8:00 - 16:00
  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz akceptujesz naszą Politykę Prywatności.
  Call Now Button