fbpx
 

AktualnościBlogKursy językowe z dofinansowaniem z UE

12 października, 2020by dr_english0
https://drenglish.pl/wp-content/uploads/2020/10/122010128_1477984159068192_422695943256430626_o.png

Od jakiegoś czasu zapraszamy Was do skorzystania z dofinansowania na naukę języków obcych, jakie daje system Podmiotowego Finansowania Usług Rozwojowych. Oznacza to, że można uzyskać nawet 80% dofinansowania na realizację dowolnego kursu z oferty Dr English. W ofercie Dr English macie do wyboru kursy z lektorem online oraz kursy z dojazdem lektora do Klienta (wybrane...

Od jakiegoś czasu zapraszamy Was do skorzystania z dofinansowania na naukę języków obcych, jakie daje system Podmiotowego Finansowania Usług Rozwojowych. Oznacza to, że można uzyskać nawet 80% dofinansowania na realizację dowolnego kursu z oferty Dr English. W ofercie Dr English macie do wyboru kursy z lektorem online oraz kursy z dojazdem lektora do Klienta (wybrane lokalizacje). W związku z tym, że otrzymujemy od Was wiele wiadomości z różnymi pytaniami na temat dofinansowania kursów językowych, rozpoczynamy dla Was cykl artykułów na temat kursów językowych z dofinansowaniem z UE.
W kilku artykułach przedstawimy Wam m.in. sposoby dofinansowania nauki języków obcych, odpowiemy na pytanie, czym są Fundusze Europejskie i Baza Usług Rozwojowych, kto może ubiegać się o dotacje unijne, kim jest Operator, kiedy następuje wypłata dotacji i jakie są obowiązki po jej otrzymaniu. Na pewno zastanawiacie się też, jak wyglądają zajęcia z dofinansowaniem i jak przebiega ich realizacja. Na to pytanie również odpowiemy. Zapraszamy do śledzenia naszego bloga!

Jeśli chcecie już teraz otrzymać więcej informacji o projektach i rekrutacji na kursy językowe z dofinansowaniem z UE w waszym województwie zapraszamy do kontaktu z biurem szkoły.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kontakt
+48 518 670 427
Pon-Pt: 8:30 - 16:30
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz akceptujesz naszą Politykę Prywatności.
Call Now Button