fbpx
 

BlogNauka angielskiego online – dlaczego warto uczyć się języka angielskiego przez internet?

27 października, 2020by dr_english0

 

 

Angielski z lektorem online

Angielski przez internet?

W ostatnich miesiącach widoczny jest rekordowy wzrost zainteresowania e-usługami. Na popularności zyskały również internetowe kursy językowe, które już od kilku lat dostępne są na naszym rynku. Jeśli zastanawiasz się, czy nauka języków online jest dla Ciebie przeczytaj przygotowaną przez nas listę 5 zalet nauki online i dowiedz się dlaczego warto uczyć się języków obcych z lektorem przez internet.

  1. Miejsce nie gra roli, a i czas nie jest zbytnio ograniczony

Podstawowym problemem z jakim mierzą się osoby pragnące rozpocząć naukę języka obcego jest konieczność pojawienia się w konkretnym miejscu i w niekoniecznie dogodnych godzinach. Lekcje prowadzone przez internet prawie całkowicie wykluczają pierwszy problem. Miejsce nie ma znaczenia, o ile tylko znajduje się w zasięgu internetu. Przy obecnym poziomie rozwoju technologii i możliwości łączenia się przez różne urządzenia nie jest to więc duże wyzwanie. Jeśli chodzi zaś o czas, to zajęcia mogą odbywać się od samego rana do wieczora, w zależności od potrzeb. Wystarczy zarezerwować odpowiednią dla siebie godzinę u lektora. W szkole drenglish oferujemy lekcje od poniedziałku do niedzieli, od 7:00 do 21:00, dlatego wierzymy, że każdy odnajdzie u nas idealny czas na naukę.

  1. Lektor na wyłączność

Podczas trwania prowadzonej lekcji online, lektor stale pozostaje do dyspozycji swojego Słuchacza. Nie musi dzielić swojej uwagi, dzięki czemu w pełni skupia się na indywidualizacji prowadzonego kursu, dzięki temu lekcje są dopasowane do poziomu i oczekiwań Słuchacza. Uczeń ma szansę na swobodne zdawanie pytań nie bojąc się, że zaburzy tok lekcji, dzięki czemu więcej zapamiętuje i nie ma żadnych wątpliwości.

  1. Dyskretna nauka i możliwość popełniania błędów

Nie zawsze uczeń pragnie przyznać się do swojej niewiedzy. Większość nie lubi również popełniać błędów. Od dawna jednak wiadomo, że na nich właśnie można się wiele nauczyć. Domowe, spokojne środowisko i przyjazny lektor sprawiają, że popełnianie błędów nie jest tak straszne, jak byłoby na lekcjach w obecności innych osób. Dzięki temu nauka przebiega sprawniej, a uczeń łatwiej się otwiera i śmielej próbuje używać nowych słów i konstrukcji zdań.

  1. Dowolność w wyborze celu nauki

Lekcje w szkole stacjonarnej zazwyczaj posiadają sztywny program. Nie zawsze uda się wiec znaleźć grupę o odpowiednim poziomie i zajmującą się interesującą Słuchacza tematyką. Przy lekcjach online prowadzonych dla osób indywidualnych lub dokształcających się za namową firmy wybrać można spośród różnych opcji. Do wyboru jest język ogólny, biznesowy lub branżowy uzależniony od konkretnych potrzeb ucznia, a także kursy przygotowujące do matury, egzaminów lub certyfikatów.

  1. Ciepłe kapcie? Kubek ulubionej herbaty?

Zajęcia prowadzone online rządzą się swoimi prawami. Wychodząc z domu i ruszając na lekcje odbywające się w budynku szkoły konieczne jest ubranie się w pełni stosowanie do okazji. Oznacza to, że raczej nikt nie pojawia się tam w swoich ulubionych spodniach dresowych lub wygodnych kapciach. Zajęcia językowe online pozwalają cieszyć się znacznie większą swobodą, bo choć rozmowa z lektorem przebiega przy użyciu np. Skype’a, to nie wymaga w pełni formalnego ubioru.

Lekcje języka angielskiego z lektorem online to doskonałe rozwiązanie dla każdego. Lekcje online to doskonała opcja dla osób zabieganych, pragnących rzetelnej wiedzy i pełnej uwagi lektora lecz niemogących sobie pozwolić na poświęcenie czasu na dojazdy do szkoły. Naukę języka online można rozpocząć w każdym momencie, niezależnie od aktualnego stopnia zaawansowania. Zapisz się już dziś.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kontakt
+48 518 670 427
Pon-Pt: 8:30 - 16:30
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz akceptujesz naszą Politykę Prywatności.
Call Now Button