O szkole

Organizujemy zajęcia językowe dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych i szkolenia dla firm na wszystkich poziomach zaawansowania z języka ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznych języków zawodowych. Nasza oferta obejmuje również kursy przygotowujące do egzaminów językowych.

Zajęcia z języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego dla osób w każdy wieku!

Lekcje z bezpłatnym dojazdem lektora odbywają się w miejscu wyznaczonym przez Słuchaczy 7 dni w tygodniu od godz. 7-22

W szkole Dr English Słuchacz również wskazuje terminy oraz częstotliwość lekcji i na pierwszym bezpłatnym spotkaniu każdy ma możliwość poznać swojego lektora oraz wspólnie z nim ustalić indywidualny program nauczania.

Co nas wyróżnia?

Wyróżnia nas: spersonalizowana oferta kursów, lektorzy z pasją do nauczania oraz indywidualne podejście do kursantów. Poprzez oferowanie spersonalizowanych kursów realizujemy indywidualne cele językowe Słuchaczy oraz naszą misję, którą jest rozwój umiejętności swobodnego porozumiewania się i skutecznej komunikacji w języku obcym.

zespo-pracownikow_318-66246jpg

Profesjonalna kadra lektorska